top of page

Eğitim kadromuz, her biri alanında uzun yıllar deneyimi olan ve yetiştirdiği başarılı öğrenciler ile kendini ispatlamış öğretmenlerden oluşmaktadır.

Mehmet Eravcı

Yönetici

   Atatürk’ ün ‘’Tek bir şeye ihtiyacımız var: çalışkan olmak.’’ sözünü kendime şiar edinerek uzun yıllar yöneticilik yaptığım öğretmenlik meslek hayatımda ‘’ sistem, disiplin ve emek ‘’yönetim felsefem olmuştur.

   Meslek hayatım boyunca zekâ ve yeteneğe büyük önem verdim fakat çalışkan olmak benim için her zaman çok daha değerli oldu. Çok verimli bir tarlayı işlemezseniz ürün alamazsınız. Zekâ ve yetenek de çalışırsanız ortaya çıkar ve gelişir.

   Akıl ve bilim eğitim anlayışımın temelini oluşturmuştur. İlmin aydınlığında yürüyen milli, manevi, evrensel değerlere saygı duyan, yüreği vatan, millet ve bayrak sevgisiyle çarpan nesiller yetiştirme gayreti içinde oldum.

   Yöneticiliğin bana öğrettiği en önemli değer önce öğrencilerimin sonra öğretmen, veli ve toplumun güvenini kazanmaktır. Öğretmenlik mesleği bana, bir insanın hayatta kazanabileceği en büyük zenginliğin güvenilir insan olmak olduğunu öğretti.

   Nevşehir’ de geçirdiğim 30 yıllık öğretmenlik meslek hayatımda bir özel okul, bir rehabilitasyon merkezi, bir kişisel gelişim merkezi ve son olarak da Master Eğitim Kurumunun kurucusu olmanın ve bu kurumları Nevşehir’ e kazandırmanın haklı gururunu yaşıyorum.

mehmet  eravci-2.jpg
mesut simsek.jpg

Mesut Şimşek

Matematik

1976 Niğde doğumluyum. 1998 Ankara Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. Öğrencilik yıllarında Ankara Zafer Dershanesi'nde başladığım meslek hayatıma 1998-2002  Niğde Dershanesi, 2002-2006  Yön Dershanesi ve 2023 yılından itibaren Master Eğitim Kurumu'nda devam etmekteyim. Güzel ülkemin güzel gençlerine matematik öğretmenin haklı onurunu ve gururunu yaşıyorum. Master'li olmak ayrıcalıktır dediğimiz arkadaşlarımla birlikte geleceğimiz olan gençlere bilimin ışığında Master Eğitim Kurumu'nda öğretmenlik yapmanın mutluluğunu yaşıyorum.

alparslan cihan.jpg

Alparslan Cihan

Matematik

1998 yılında Nevşehir'e Matematik öğretmeni olarak atandım. 2001 Yılında Fen Lisesi öğretmen seçim sınav sonucunda Nevşehir H.Avni İncekara Fen Lisesi'ne atandım. 17 yıl görev yaptıktan sonra ilimizde açılan Recep Tayyip Erdoğan Fen Sosyal Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin kurucu kadrosunda matematik öğretmeni olarak yer aldim. 2015 yılında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Evli ve iki çocuk babasıyım. Nevşehir'in eğitim ve  öğretimine yeni bir soluk ve heyecan katmak için değerli ortaklarımla 2023 yılında Master Eğitim Kurumu'nu kurduk.

Serdar Efil

Fizik

1996 Yılında başladığım öğretmenlik mesleği ile eğitim yolculuğuma Master eğitim kurumunda devam ediyorum. Bu süreçte öğrenen Serdar Efil ile Öğreten Serdar Efil sürekli yarış halinde oldu. Edindiğim tecrübelerle eğitim yolculuğuna yıllarca devam etmek dileğiyle...

serdar_efil.jpg

Erdal Şahin

Fizik

Ankara Gazi Üniversitesi Fizik Öğretmenliği Bölümü'nden 1996’da mezun oldum. Her zaman için hangi mesleği yaparsak yapalım onun en iyi şekilde yapmaya çalışılmasına inanan biriyim. Fizik; her şeyden öte bir ders değil, bir bilimdir. Yaşadığımız evrenin bizzat kendisidir. Öğrencilere fiziğin bu yanını gösterek öğrendikleri her şeyin farazi sayılardan, hesaplamalardan ibaret olmadığı; gündelik hayatlarının direkt olarak içinde olan olgular olduğunu anlattım. Bu sayede keşfederek ve keyif alarak öğrenme modülüyle ders işliyoruz. Geçmişten geleceğe bilimsel birikim aktarmada bir fizik öğretmeni olarak köprü olmak mükemmel bir his...

erdal_sahin.jpg
cengiz_kivanc.jpg

Cengiz Kıvanç

Rehberlik

Mersin Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. 2023 yılında, Türkiye'nin en iyi kurs merkezi olan Master Eğitim Kurumu'nda görev yapmaya başladım. Süreç içerisinde yapay zeka destekli rehberlik ve analiz üzerine kendimi geliştirdim. Halihazırda kendimi ve bulunduğum kurumu geliştirmeye, değerli öğrencilerime katkı sunabilecek bir çerçevede ilerlemeye ve günümüz teknolojisini eğitimde kullanabilmeye odaklıyım. Bu yolda alanlarında en uzman eğitim kadrosu ile çalışmaktan gurur duyuyorum...

enur_tataroglu.jpg

Elif Nur Tataroğlu

Psikolog

Kapadokya Üniversitesi Psikoloji bölümünü birincilikle ve yüksek onur derecesiyle tamamladım. Lisans eğitimim boyunca alanın öncülerinden yurt içi ve yurt dışından bire bir eğitimler alıp seminerlere katıldım. Psikoloji eğitimi sırasında kabul edildiğim uluslararası proje sayesinde pek çok yerde staj yapmanın yanında ergenler üzerinde araştırmalar yapma imkânım oldu. Bu donanımlar ışığında mezun olduktan hemen sonra iş hayatına atıldım ve yoğun bir şekilde danışanlarıma psikolojik destek sağlamaya başladım. Bu sayede birçok danışan gördüm ve mesleki tecrübe elde ettim. Şu anda Master Eğitim Kurumu’nda Psikolog olarak hizmet vermekten dolayı mutluluk duymaktayım.

metin genc.jpg
ozdem_iman.jpg

Özdem İman

Yönetici Asistanı

Niğde Üniversitesi'nden 1999 senesinde mezun oldum, 2001 senesinde başladığım meslek hayatımda 10 yıldan uzun bir süredir değerli müdürüm Mehmet Eravcı'yla birlikte çalıştım. 2023'den itibaren şehrimizin en idealist eğitim kurumu olan Master Eğitim Kurumu'nda çalışmaya devam ediyorum.

metin genc.jpg
metin genc.jpg
nevil genc.jpg
hasan bal.jpg

Metin Genç
Destek Hizmetleri

Nevil Genç
Destek Hiz
metleri

Hasan Bal
Destek Hiz
metleri

bottom of page